Pomoc - Obsługa Panelu Klienta

 • Jaki rodzaj konta wybrać dodając nowe konto?

  Wprowadzając nowe konto bankowe w Panelu Klienta wybierz z listy jego rodzaj . Dostępne są 4 opcje wyboru, co wynika z możliwości przesyłania wymienionych środków do innego odbiorcy, a także zlecania zagranicznych przelewów

  Niezależnie od wyboru rodzaju konta, w rubrykę Nazwa rachunku należy wpisać dowolną nazwę konta, która podczas dokonywania transakcji w Kantoria.com będzie zawsze wyświetlała się zamiast numeru rachunku. Warto nadać taką nazwę, by z łatwością odnaleźć ją później i rozpoznać na swojej liście dodanych kont, np.: „Moje konto w PLN", „złotówki w Polbanku”, „kredyt CHF Alior”, „MaxBud EUR Nordea”, „Marta CHF Alior”, "Moja firma EUR", "Marta GPB Anglia".

  W zależności od wybranego rodzaju konta wyświetlą się odpowiednie rubryki, pomocne w dodaniu danych do przelewu.

  Polski bank – konto własne
  Po wpisaniu nazwy rachunku należy wprowadzić numer swojego rachunku bankowego oraz wybrać walutę. System podpowie adres zgodnie z danymi wprowadzonymi do poprzednich rachunków.

  Polski bank – inny odbiorca
  Po wpisaniu nazwy rachunku należy wprowadzić numer rachunku bankowego oraz wybrać walutę. W tej opcji niezbędne jest wprowadzenie nazwy lub imienia i nazwiska oraz adresu posiadacza rachunku.

  Zagraniczny bank – konto własne
  Po wpisaniu nazwy rachunku należy wybrać z listy kraj, w którym jest założone konto oraz wprowadzić numer rachunku bankowego w standardzie IBAN i wybrać walutę. W następnej rubryce znajduje się miejsce na wprowadzenie nazwy banku, w którym prowadzony jest rachunek oraz podanie jego numeru SWIFT/BIC. Kolejne rubryki służą do wprowadzenia adresu właściciela rachunku.

  Zagraniczny bank – inny odbiorca
  Po wpisaniu nazwy rachunku należy wybrać z listy kraj, w którym jest założone konto oraz wprowadzić numer rachunku bankowego w standardzie IBAN i wybrać walutę. W następnej rubryce znajduje się miejsce na wprowadzenie nazwy banku, w którym prowadzony jest rachunek, konieczne jest także podanie jego numeru SWIFT/BIC. Kolejne rubryki służą do wprowadzenia: nazwy lub imienia i nazwiska oraz adresu właściciela rachunku.

  wróć

Zacznij korzystać z kantoru online i oszczędzaj

Szukasz szczegółów? 
Przejdź do działu Pomoc

Masz pytania? 
Zadzwoń 517 570 460