Infolinia: 517 570 460

Załóż konto za darmo

Za pomocą tego adresu email będziesz logował się do serwisu

Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków
w tym jedną cyfrę lub znak specjalny

Twoje dane są bezpieczne i nie zostaną
udostępnione osobom trzecim

Wymieniaj JESZCZE TANIEJ!

Zarejestruj swoją firmę poprzez formularz obok i odbierz 1000 punktów dla Twojego biznesu na wymianę 1000 jednostek EUR, USD, GBP lub CHF z rabatem 100% na naszą marżę.  
  

Co zyskujesz wymieniając walutę w Kantoria.com?

 • Oszczędzasz pieniądze

  Wymiana odbywa się po niższym kursie niż w tradycyjnym kantorze lub w banku, więc oszczędzasz podczas każdej transakcji. Przelewy krajowe są bezpłatne, a zagraniczne realizowane wg stałej, niewysokiej stawki.

 • Zyskujesz czas

  Zlecenia przyjmujemy całodobowo, realizujemy już w 15 min! Nie denerwujesz się, czy zdążysz przed godziną zamknięcia najbliższego kantoru, nie krążysz po mieście. Kantoria.com jest zawsze pod ręką!

 • Jesteś spokojny

  Wymiana odbywa się w oparciu o bezpieczny system, podobny do systemów zabezpieczeń bankowych. Nie biegasz z gotówką w ręku, a przepływ środków nadzorowany jest w każdym momencie przebiegu transakcji.

Przed zleceniem transakcji Klienci najczęściej pytają:

 • Jak działa kantor internetowy?

  Przede wszystkim szybko! Dokonujesz rejestracji, podając numer Twojego rachunku w PLN oraz numer rachunku w walucie, na który mają spłynąć środki po wymianie, a my tworzymy Twój indywidualny Profil Klienta. Zasilasz swój Profil odpowiednią kwotą, zlecasz wymianę w wybranym przez siebie momencie, a walutę otrzymujesz od nas przelewem.

 • Ile mogę zaoszczędzić na wymianie?

  Zaoszczędzona kwota zależy m.in. od ilości wymienianej waluty. Im wyższa kwota wymiany, tym więcej zaoszczędzisz. Przy zakupie 500 Euro na jednej wymianie zaoszczędzisz od 30 nawet do 70 zł w stosunku do wymiany w tradycyjnym kantorze lub standardowej wymianie w banku.

 • Jak zlecić przelew zagraniczny w kantorze?

  Jako Klient Kantoria.com możesz zlecić wykonanie przelewu zagranicznego wymienionej waluty w imieniu Twojej firmy bezpośrednio do Twojego kontrahenta. Pieniądze przekażemy szybko, bezpiecznie i z opisem tytułu przelewu, który podasz, np. z numerem faktury czy zamówienia.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas, oddzwonimy lub odpiszemy na Twoje pytania!

Udzielimy odpowiedzi na podany e-mail w ciągu jednego dnia roboczego

Oddzwonimy na podany numer w ciągu jednego dnia roboczego

Twoje dane są bezpieczne i nie zostaną
udostępnione osobom trzecim